Teslimat ve İade Bildirimi

Teslimat ve İade Bildirimi

İptal, İade ve Değişim Koşulları


Ürün iade istekleri 23/02/1995 tarihli ve 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 31 inci ve bu Kanuna 4822 sayılı Kanunla eklenen 9/A maddeleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.


İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Petek Yazılım'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanızın ön yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup Ürünleri Göndermiş Olduğumuz Kargo firması ile iade yapabilirsiniz. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ,iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecektir. Size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Ayrıca Tüm ürünlerinin , orijinal ambalajlarında, tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. İadeniz Petek Yazılım ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti ,irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Petek Yazılım'ın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden Petek Yazılım sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0322 457 50 01 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya İletişim Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.


DEĞİŞİM YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM ?

İadeniz Petek Yazılım ilgili birimlerine ulaştığında sizlere dönüş yapılır.Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı yada üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır. İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı tutardaki siparişlerde hiçbir kargo ücreti ödenmemektedir. İadenizin üzerinde verilen siparişlerde fazlalık bölümü havale,visa olarak ödeyebilirsiniz.Eğer fazlalığı Kapıda Ödemek İsterseniz

kapıda ödeme masrafı size ait olacaktır.


İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?

Petek Yazılım'dan kaynaklanan , yanlış ürün , Hatalı Ürün ve Parçalanmış v.b gönderimleri , kullanmadan , satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisin de petekyazilim.com müşteri Hizmetleri 0322 457 50 01 ile temasa geçerek iade yapabilirsiniz.Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ancak ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.


Ne Yapıyoruz ?

PETEK YAZILIM orijinal lisansları şirkete ait, bakanlıktan onaylı ticari programların (E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-Defter, E-Müstahsil, Toptan Satış, Perakende Satış, El Terminali & Tablet & Telefon (Sıcak-Soğuk Satış), Yardımlaşma Derneği (STK) Programları, Restoran Yazılımları, Üretim Yazılımları) kurumsal firmalar ve devlet kurumları için özel geliştirilen projeler dışında müşteriye özel donanım hizmeti de vermektedir. Ticari sahada kabul görmüş tüm barkod sistem ürünlerini ve bilgisayar markalarını özenle seçerek temin etmektedir.

Akıllı Tasarım
Kullanım alanına uygun biçimde özelleştirilebilir ve geliştirilebilir tasarım yapısına sahip olan Ravi’nin kolay arayüzünü tercihlerinize göre şekillendirin.
Özelleştirmesi Kolay

Kullanıcıya özel yetkilendirme, iptal edilen ve silinen kayıtların takibi, kayıt değişikliği analizleri, takvim ve hatırlatma özelliğiyle iş yerinizde tam kontrol sağlayın.

Mobil Dünya

İş yeri veya mağazanızda olduğu gibi sahada da kontrol sizin elinizde. Yönetim raporları ile gittiğiniz her yerden iş yerinizi ve yapılan işlemleri kontrol edin.

Güçlendirilmiş Rapor

Rapor çeşitliliği ve geliştirilebilir raporlama alt yapısıyla, istemekten korkmayın. Kendinize özel raporlar ile şirketinizin geleceğini tasarlayın.

Uzaktan Destek

Yaptığımız işin sorumluluklarının farkındayız. Bu yüzden size destek verecek mühendisler ve teknik-personeller ile çalışıyoruz. Sizlerin sorunlarını minimuma indirmemiz ve memnun edebilmemiz için bizi aramaktan çekinmeyin.

Entegrasyon

Petek Yazılım olarak en önemli özelliklerimizden birisi yazılımlara & cihazlara tam uyumlu entegrasyon yapabilmemiz ve firmalarımızın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretebilmemizdir. Sizler için ticari piyasayı izliyor, analiz ediyor, hızlı çözümler üretebilmek ve sunabilmek için çalışıyoruz.