Hakkımızda

Çözümsüz Kalmayın

Petek Yazılım olarak alanında uzman ve deneyimli başarılı bir hizmet anlayışıyla müşterilerimize en iyi temsilcilik hizmeti vermekteyiz.

Petek Yazılım;
20 yıldan fazla süredir teknoloji, yazılım ve bilgisayar sektöründe oluşan bilgi ve tecrübesini şirket yönetim otomasyonları geliştirerek bilişim dünyasında ismini duyurmuş ve bugün KOBİ’ler için uygun çözümler sunmuştur. KOBİ’lerine profesyonel olarak eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunarak şirket içi tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde yazılım ve entegrasyon projeleri geliştiren ve uzmanlık alanı ticari yazılımlar, özel yazılımlar ve mobil saha çözümleri olan bir şirket haline gelmiştir.
Petek Yazılım;
Yazılım dünyasındaki tüm yenilikleri yakından takip ediyor, teknoloji dünyasıyla yakından ilgileniyor, yapay zeka teknolojilerini inceliyor, müşterilerinin geri dönüşlerini önemsiyor ve bunları şirketin geleceğini inşa ederken özenle değerlendiriyor. Bu sebeple kullanıcı dostu arayüzü ve akılcı çözümleriyle geliştirdiği tüm yazılımlarda kullanıcılarına kolay kullanım ve özgürlük sunmaktadır. Sizde bizim gibi teknoloji dünyasındaki yenilikleri takip ediyor ve geleceği şekillendirmek istiyorsanız bu serüvende bize katılın.

80%
Grafik dizayn
75%
Web Geliştirme
88%
Muhasebe Yazılım
93%
Özel Yazılım
90%
Şirket Yönetimi
85%
Markalaşma

Ne Yapıyoruz ?

PETEK YAZILIM orijinal lisansları şirkete ait, bakanlıktan onaylı ticari programların (E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-Defter, E-Müstahsil, Toptan Satış, Perakende Satış, El Terminali & Tablet & Telefon (Sıcak-Soğuk Satış), Yardımlaşma Derneği (STK) Programları, Restoran Yazılımları, Üretim Yazılımları) kurumsal firmalar ve devlet kurumları için özel geliştirilen projeler dışında müşteriye özel donanım hizmeti de vermektedir. Ticari sahada kabul görmüş tüm barkod sistem ürünlerini ve bilgisayar markalarını özenle seçerek temin etmektedir.

Akıllı Tasarım
Kullanım alanına uygun biçimde özelleştirilebilir ve geliştirilebilir tasarım yapısına sahip olan Ravi’nin kolay arayüzünü tercihlerinize göre şekillendirin.
Özelleştirmesi Kolay

Kullanıcıya özel yetkilendirme, iptal edilen ve silinen kayıtların takibi, kayıt değişikliği analizleri, takvim ve hatırlatma özelliğiyle iş yerinizde tam kontrol sağlayın.

Mobil Dünya

İş yeri veya mağazanızda olduğu gibi sahada da kontrol sizin elinizde. Yönetim raporları ile gittiğiniz her yerden iş yerinizi ve yapılan işlemleri kontrol edin.

Güçlendirilmiş Rapor

Rapor çeşitliliği ve geliştirilebilir raporlama alt yapısıyla, istemekten korkmayın. Kendinize özel raporlar ile şirketinizin geleceğini tasarlayın.

Uzaktan Destek

Yaptığımız işin sorumluluklarının farkındayız. Bu yüzden size destek verecek mühendisler ve teknik-personeller ile çalışıyoruz. Sizlerin sorunlarını minimuma indirmemiz ve memnun edebilmemiz için bizi aramaktan çekinmeyin.

Entegrasyon

Petek Yazılım olarak en önemli özelliklerimizden birisi yazılımlara & cihazlara tam uyumlu entegrasyon yapabilmemiz ve firmalarımızın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretebilmemizdir. Sizler için ticari piyasayı izliyor, analiz ediyor, hızlı çözümler üretebilmek ve sunabilmek için çalışıyoruz.